Manikúra

1) Rychlá úprava nehtů
Cíl: efektivní způsob úpravy přírodních nehtů v expresní variantě. Ošetření zahrnuje: dezinfekci, zatlačení nehtové kůžičky, úprava délky a tvaru nehtů, vyleštění TROSANI Wellness pilníkem, čirý lak. Čas ošetření: 30 minut.

2) Manikúra Standard
Cíl: ideální týdenní ošetření nehtů s hmatatelnými výsledky, vhodné rovněž k seznámení s vybranými produkty vhodnými k domácí péči o ruce a nehty včetně zaučení klientky základních kroků v domácí manikúře. Ošetření zahrnuje: dezinfekci zatlačení nehtové kůžičky emulzí, úprava délky a tvaru nehtů, masáž nehtové kůžičky spojenou s výživou nehtů, peeling a leštění nehtů pilníky TROSANI č.1, 2 a 3, zpevnění nehtů mechanickým zpevňovačem s kalciem nebo s ceramidy, lakování, aplikace výživného krému na ruce, doporučení přípravků k domácí péči. Čas ošetření: 60 minut.

3) Manikúra Exklusive
Cíl: komplexní ošetření rukou s omlazujícími účinky, ideální pro stárnoucí nebo namáhanou pokožku rukou a problematické nehty. Ošetření zahrnuje: dezinfekci, zatlačení nehtové kůžičky emulzí, úprava délky a tvaru nehtů, masáž nehtové kůžičky spojenou s výživou nehtů, peeling, masáž a leštění nehtů pilníky TROSANI č. 1, 2 a 3, zpevnění nehtů mechanickým zpevňovačem s kalciem nebo s ceramidy, lakování, peeling pokožky, maska na ruce včetně zábalu, aplikace výživného krému, doporučení přípravků k domácí péči, dárek: pískový pilník zdarma. Čas ošetření: 120 minut.

4) Oceán manikúra - síla přírody
Cíl: expresně zlepší stav pokožky rukou včetně okolí nehtů. Ošetření zahrnuje: aplikaci směsi přírodních olejů v kombinaci s mořskou solí plných vitamínů a minerálů, šetrně odstraní odumřelé buňky a zároveň pokožku rukou prokrví a vyživí, ošetření zahrnuje korekci délky a tvaru přírodních nehtů, nehty jsou Oceán manikúrou hydratovány, dokonale promaštěny, nehtová kůžička vyživena a zatvrdlinky kolem nehtů odstraněny. Čas ošetření: 20 minut.